Gminny Program Budowy Mieszkań Komunalnych

08.04.2015

Gmina Ryn zamierza opracować Gminny Program Budowy Mieszkań Komunalnych w ramach którego będzie realizowana budowa budynku wielorodzinnego.

Lokale przeznaczone będą dla osób / rodzin posiadających centrum interesów osobistych lub gospodarczych (centrum życiowe) na terenie Gminy Ryn, nie posiadających własnego mieszkania lub tytułu prawnego do innego lokalu mieszkalnego jak również dla tych osób, które w zamian zwolnią dotychczas zajmowany lokal komunalny.
Mieszkania przyznawane będą zgodnie z Regulaminem przyznawania, wynajmowania i sprzedaży lokali w ramach Gminnego Programu Budowy Mieszkań Komunalnych.
Ankiety należy składać bezpośrednio w sekretariacie Urzędu Miasta i Gminy w Rynie oraz pocztą elektroniczną na adres: miastoryn@miastoryn.pl w terminie do 30 kwietnia 2015 r.
Ankiety można pobierać z załacznika poniżej lub osobiście w sekretariacie UMiG Ryn.
Do pobrania: