25.04.2017

O PUCHAR BURMISTRZA

MIASTA i GMINY  RYN

Puchar medale

1. Cel turnieju: popularyzacja strzelectwa sportowego i rekreacyjnego, popularyzacja aktywnych form spędzania wolnego czasu, uczczenie rocznicy Konstytucji 3 Maja, spotkanie towarzyskie miłośników strzelectwa.

1. Organizator:   Burmistrz Miasta i Gminy Ryn, Klub Strzelecki „GARDA” w Ostródzie, Sekcja Strzelecka ,,SOKÓŁ” w Rynie.

1. Uczestnicy: trzyosobowe drużyny strzeleckie. W przypadku startu zawodników niepełnoletnich wymagana jest obecność pełnoletniego opiekuna – rodzica, opiekuna prawnego lub pełnoletniej osoby dysponującej odpowiednim upoważnieniem od rodziców lub prawnych opiekunów zawodnika.

1. Termin i miejsce turnieju: 03.05 .2017r godz. 10.00   Strzelnica Sportowa ,, SOKÓŁ”         m. Canki k. Rynu (miedzy miejscowością Canki, a Rynem, zjazd w lesie z drogi - zaznaczony będzie  wiszącą żółtą taśmą). Po  zjeździe z szosy ok. 1 km do strzelnicy  ,,Sokół.” (oznaczenie żółtą taśmą).

1. Rejestracja trzyosobowych drużyn do dnia 02 maja 2017 na adres e-mailowy biuro@kssokol.pl oraz 03 maja do godziny 9.30 osobiście na strzelnicy.

(nazwa drużyny, imiona, nazwiska i daty urodzenia zawodników, imię i nazwisko opiekuna w przypadku zawodników niepełnoletnich)

ORGANIZATORZY ZASTRZEGAJĄ PRAWO DO OGRANICZENIA ILOŚCI UCZESTNIKÓW DO 20 DRUŻYN – decyduje kolejność zgłoszeń.

1. Konkurencje

I -strzelanie precyzyjne z karabinka kbks do tarczy na 50 metrów - 3 strzały próbne plus 10 ocenianych - postawa leżąca – startuje jednocześnie 4 zawodników.

II - strzelanie z karabinka kbks na 50 m do klapek metalowych (biathlonek).

Po 5 strzałów -  czas strzelania ograniczony do 3 minut - postawa leżąca.

Startuje jednocześnie 2 zawodników.

III -strzelanie precyzyjne z karabinu centralnego zapłonu AK47 (Kałach) do tarczy na 50 metrów - 3 strzały próbne plus 10 ocenianych - postawa leżąca – startuje jednocześnie 4 zawodników.

W trakcie zawodów prowadzona będzie klasyfikacja zespołowa i  odrębna indywidualna.

7. Konkurencja dodatkowa: ,, SOKOLE OKO” karabin sportowy kal. 7,62

8. Broń i amunicję zabezpiecza organizator zawodów.

9. Nagrody.

Startujący w zawodach zawodnicy będą oceniani drużynowo i indywidualnie:

1.   Pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej nagrodzone zostanie pucharem i medalami dla członków drużyny ufundowanym przez Burmistrza Miasta i Gminy Ryn.

2.   Miejsca II i III w klasyfikacji drużynowej nagrodzone zostaną medalami ufundowanymi przez Burmistrza Miasta i Gminy Ryn.

3.   Pierwsze trzy miejsca w prowadzonej odrębnie klasyfikacji indywidualnej nagrodzone zostaną  medalami Burmistrza Miasta i Gminy Ryn.

Opłata startowa  za 3 osoby 120 zł  (w tym opłata za amunicję i posiłek) na miejscu.

Kierownik zawodów: Grzegorz Niezbecki  s. kl. III

- Krzysztof Przeorek

- Paweł Sadłowski

- Krzysztof Sekściński

Przepisy bezpieczeństwa zawarto w regulaminie stanowiącym załącznik do niniejszego zawiadomienia oraz zostaną one omówione przed zawodami.

W przerwie zawodów spotkanie koleżeńskie przy grochówce, herbacie i kawie.

ORGANIZATOR

Events of the day 10 Wrzesień 2017 (niedziela)
Events of the day 22 Wrzesień 2017 (piątek)
Events of the day 23 Wrzesień 2017 (sobota)
Events of the day 24 Wrzesień 2017 (niedziela)

XXXIII Sesja Rady Miejskiej w Rynie 28 czerwca 2017 r.

XXXIII Sesja Rady Miejskiej w Rynie 28.06.2017 r.

VII Turniej Miast Historycznych Ryn 2016