Nowy radiowóz dla Posterunku Policji w Rynie

05.12.2018

3 grudnia przy Urzędzie Miasta i Gminy Ryn odbyła się oficjalna prezentacja nowego radiowozu, marki Hyundai i20, który został zakupiony dzielnicowym Posterunku Policji w Rynie, aby pozwolić na jeszcze sprawniejsze działanie na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców miasta i gminy Ryn. Zakup radiowozu został dofinansowany w kwocie 25 000 zł z budżetu Gminy Ryn, pozostały koszt został pokryty z budżetu Komendy Głównej Policji.

W oficjalnym przekazaniu radiowozu brali udział: Burmistrz Miasta i Gminy Ryn - Jarosław Filipek, Przewodniczący Rady Miejskiej w Rynie – Juliusz Brant, Przewodnicząca Komisji Bezpieczeństwa Publicznego, Spraw Socjalnych i Zdrowia – Joanna Kryńska-Cieśla, Komendant Powiatowy Policji w Giżycku -  mł. insp. Przemysław Rawa oraz dzielnicowi: asp. szt. Kamil Aleksiun i asp. Radosław Gembal.

Konsultacje społeczne w sprawie budowy sześciu budynków inwentarskich - kurników.