bip

Ryn

szkolenie media

Bezpłatne szkolenie „Promocja w mediach społecznościowych”

Bezpłatne szkolenie „Promocja w mediach społecznościowych”

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka „Wielkie Jeziora Mazurskie” zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych, KGW, grup nieformalnych oraz aktywnych mieszkańców województwa warmińsko – mazurskiego na bezpłatne szkolenie w formie
on-line pn. „Promocja w mediach społecznościowych”, które odbędzie się w dniach 29-30 listopada 2022r. (wtorek-środa) w godz. 15.00-18.00.

Szkolenie poprowadzą:

Kinga Wiśniewska – z wykształcenia prawniczka, uczestniczka XIII edycji Szkoły Liderów PAFW, absolwentka Szkoły Tutoringu Programu Liderzy PAFW oraz programu Dwa Sektory Jedna Wizja. Absolwentka szkoleń Projektanci Innowacji prowadzonego we współpracy Google i Polskiego Funduszu Rozwoju, instruktorka szkoleń z nowych mediów i nowych technologii, działała wiele lat w sieci Mobilnych Doradców Sektora 3.0.

Karolina Iszoro – kiedyś związana jako montażystka i dziennikarz z lokalnymi telewizjami, od 2016 roku współtworzy naszą internetową Telewizję RzeczJasna, uczestniczka prestiżowych warsztatów Film Spring Open w Krakowie organizowanych przez światowej sławy operatora Sławomira Idziaka, była także członkinią ekipy filmowo-montażowej na Slot Art Festiwalu, uczestniczka Akademii Fact Chekingu realizowanej przez Stowarzyszenie Demagog.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu, prosimy o dostarczenie podpisanego formularza zgłoszeniowego (osobiście, za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub elektronicznej – skan formularza) do biura projektu w Ogonkach (ul. Letniskowa 13), e-mail: doradca@mazurylgr.pl

UWAGA: Liczba miejsc jest ograniczona – o zakwalifikowaniu się do udziału w szkoleniu będzie decydować opis dotychczasowej działalności społecznej, a w przypadku porównywalnego doświadczenia, znaczenie będzie miała kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji oraz zgłoszenia:

Biuro Projektu: Ogonki, ul. Letniskowa 13, 11-600 Węgorzewo, tel. +48 513 568 011;
e-mail: doradca@mazurylgr.pl oraz na stronie www.mazurylgr.pl zakładka NOWEFIO

Szkolenie organizowane jest w ramach projektu „ZMIANA SYSTEMOWA W TWOJEJ ORGANZIACJI – STATUT, KSIĘGOWOŚĆ, RODO, FUNDRAISING” dofinansowanego przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.

 

PONIŻEJ DO POBRANIA PROGRAM SZKOLENIA ORAZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. 

 

 

szkolenie media

Skip to content