bip

Ryn

lodowisko

Ferie w Rynie

Z okazji trwających ferii zimowych, życzymy bezpiecznego i radosnego wypoczynku. Niech ten wspaniały czas odpoczynku od szkolnych obowiązków umożliwi Wam pełne korzystanie z uroków zimy, dostarczy niezapomnianych wrażeń i wielu ciekawych przeżyć!

Pamiętajmy jednak, że zabawa na zamarzniętych jeziorach niesie ze sobą duże niebezpieczeństwo. Apelujemy do rodziców, aby zwracali uwagę na to, gdzie bawią się ich pociechy.

 

Zachęcamy do uczestnictwa w zajęciach organizowanych przez Ryńskie Centrum Kultury, Bibliotekę Publiczną i Zespół Szkolno – Przedszkolny w Rynie.

Ryńskie Centrum Kultury jak co roku przygotowało wiele atrakcji, m.in.: gry planszowe, puzzle, bilard, ferie z filmem, warsztaty rękodzieła, zajęcia taneczne, turnieje, przedstawienia teatralne. Zapraszamy codziennie – od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 15.00.

Biblioteka Publiczna w Rynie zaprasza dzieci codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 15.30 – 17.00 na biblioteczne spotkania pod hasłem „Rynianie z pasją”, przewidziane są również gry i zabawy.

Zespół Szkolno – Przedszkolny w Rynie z okazji ferii zimowych zorganizował zimowisko dla dzieci i młodzieży. Zajęcia będą odbywać się w godzinach 10.00 – 14.00. Przewidziano wiele atrakcji, m.in. zajęcia artystyczne, kulinarne, sportowe, łyżwy, wyjazdy na basen, wspólne ognisko i wiele innych aktywności.

Dodatkowo przy boisku „Orlik” znajduje się lodowisko, na którym odbywają się zajęcia dla uczniów szkoły w Rynie, w godzinach trwania zimowiska. Możliwość skorzystania dla wszystkich z ogólnodostępnego lodowiska jest w godzinach 16.00-20.00, na miejscu znajduje się także wypożyczalnia łyżew. 

Poniżej przedstawiamy szczegółowy program ferii w Rynie.

ferie

ferie1

ferie2

Skip to content