bip

Ryn

inauguracja 5

Inauguracja roku szkolnego 2017/2018

W poniedziałek, 4.09.2017 r. o godzinie 9.00, w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Rynie, odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2017/2018. Uroczystość rozpoczęto wprowadzeniem sztandaru szkoły i odśpiewaniem hymnu państwowego. Następnie dyrektor szkoły Krzysztof Cybul przywitał wszystkich zebranych, w szczególności pierwszoklasistów, którzy po raz pierwszy mogli uczestniczyć w inauguracji roku szkolnego i staną się nowymi uczniami naszej szkoły. Głos zabrał także Burmistrz Miasta i Gminy Ryn – Józef Karpiński oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Rynie – Jarosław Filipek, którzy również przywitali uczniów i życzyli sukcesów w nauce oraz satysfakcji z osiąganych wyników.

Inauguracja roku szkolnego zakończyła się odśpiewaniem hymnu szkoły, po czym uczniowie wraz z wychowawcami rozeszli się do swoich klas, aby zapoznać się z organizacją nowego roku szkolnego. 

Mamy nadzieję, że uczniowie po pełnych wrażeń wakacjach zebrali dużo siły na naukę i nowe wyzwania czekające ich w nowym roku szkolnym. Życzymy wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów oraz wielu sukcesów w nauce!

 

inauguracja 1

inauguracja 2

inauguracja 3

inauguracja 4

inauguracja 5

inauguracja 6

inauguracja 7

inauguracja 8

inauguracja 9

inauguracja 10

inauguracja 11

Skip to content