bip

Ryn

dscn4437

Inauguracja roku szkolnego 2020/2021

W dniu 1 września 2020 r. odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2020/2021 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Rynie. W tym roku nieco nietypowo, ze względu na panującą pandemię, rozpoczęcie roku zostało podzielone na trzy grupy. Na początku odbyło się przywitanie uczniów po długiej przerwie przez Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego oraz Burmistrza Miasta i Gminy Ryn.

Ze względu na wprowadzone wcześniej ograniczenia nie odbyło się zakończenie poprzedniego roku szkolnego, więc na dzisiejszej inauguracji  zostały wręczone nagrody uczniom, którzy w poprzednim roku szkolnym osiągnęli wysokie wyniki w nauce oraz w organizowanych konkursach.

Podczas inauguracji roku pierwszej z trzech grup, odbyło się także pożegnanie dwóch Nauczycielek: Pani Teresy Jankowskiej oraz Pani Jolanty Kołakowskiej, które zakończyły wieloletnią pracę w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Rynie, odchodząc na emeryturę. Z tej okazji życzymy wielu pomyślnych chwil, zdrowia i zasłużonego odpoczynku. 

Wszystkim uczniom Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Rynie życzymy powodzenia, wytrwałości oraz wielu sukcesów i osiągnięć w nauce. 

Nauczycielom oraz pracownikom szkoły życzymy aby nowy rok szkolny był pełen sukcesów a praca włożona w nauczanie podopiecznych dawała satysfakcję zawodową i uznanie. 

Rodzicom natomiast życzymy cierpliwości i konsekwencji w codziennych trudach wychowywania swoich dzieci oraz dumy z ich osiągnięć w nauce.

 

Skip to content