bip

Ryn

dscn3044

Inauguracja roku szkolnego 2023/2024

4 września o godzinie 9.00, w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Rynie odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2023/2024.

Tradycyjnie wydarzenie rozpoczęło się wprowadzeniem sztandaru szkoły i wspólnym odśpiewaniem hymnu państwowego. Następnie głos zabrał Burmistrz Miasta i Gminy Ryn – Jarosław Filipek życząc uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły powodzenia w nowym roku szkolnym a także przedstawił nową Dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Rynie, Panią Barbarę Szulc. Pani Dyrektor przywitała wszystkich zgromadzonych oraz o wspomniała o swojej dotychczasowej pracy zawodowej, życząc jednocześnie owocnej współpracy z nauczycielami w nowym miejscu pracy oraz pomyślnego roku szkolnego dla wszystkich uczniów. Na koniec swoje życzenia wytrwałości i cierpliwości w nowym roku szkolnym przekazał Przewodniczący Rady Miejskiej w Rynie – Juliusz Brant.

Inauguracja roku szkolnego zakończyła się odśpiewaniem hymnu szkoły, po czym uczniowie wraz z wychowawcami rozeszli się do swoich klas, aby zapoznać się z organizacją nowego roku szkolnego.

Wszystkim uczniom życzymy powodzenia oraz wytrwałości w nowym roku szkolnym a także wielu sukcesów i osiągnięć w nauce!

Nowej Pani Dyrektor życzymy powodzenia w sprawowaniu obowiązków na nowym stanowisku pracy, wytrwałości i wielu sukcesów, które przełożą się na sukcesy uczniów i właściwe funkcjonowanie szkoły.

 

Skip to content