bip

Ryn

4

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

W poniedziałek, 3.09.2018 r. o godzinie 9.00, w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Rynie, odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2018/2019. Uroczystość rozpoczęto wprowadzeniem sztandaru szkoły i odśpiewaniem hymnu państwowego. Następnie Dyrektor szkoły Pani Renata Radziulewicz przywitała wszystkich zebranych, w szczególności pierwszoklasistów, którzy staną się nowymi uczniami naszej szkoły. Głos zabrał także Burmistrz Miasta i Gminy Ryn – Józef Karpiński oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Rynie – Jarosław Filipek, którzy również przywitali uczniów i życzyli sukcesów w nauce oraz satysfakcji z osiąganych wyników.

 

Burmistrz Miasta i Gminy Ryn podziękował również Panu Krzysztofowi Cybul za wieloletnią służbę na stanowisku Dyrektora Zespołu Szkolno – Przedszkolnego oraz zaangażowanie, w szczególności w rozwój i utrzymanie infrastruktury szkolnej na rzecz dzieci i młodzieży gminy Ryn.

Inauguracja roku szkolnego zakończyła się odśpiewaniem hymnu szkoły, po czym uczniowie wraz z wychowawcami rozeszli się do swoich klas, aby zapoznać się z organizacją nowego roku szkolnego. 

Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów oraz wielu sukcesów w nauce!

1

2

3

4

5

6

Skip to content