bip

Ryn

Ryńskie spotkania z historią

Ryńskie Spotkania z Historią

Zapraszamy Państwa na pierwsze spotkanie z cyklu „Ryńskich spotkań z historią”. Cykl owych spotkań będzie obejmował różnorodną tematykę, zarówno tą związaną z historią miasta i gminy Ryn, regionu Warmii i Mazur ale również związaną z podróżami, muzyką czy też filmem. Na „Ryńskich spotkaniach z historią” sięgać będziemy do dalekich zakątków szeroko pojętej Kultury.

Cykl spotkań rozpocznie pan Marek Podskalny autor książki „Ryn znany i nieznany”, który opowie m.in. o swojej wyjątkowo niebanalnej książce, w której opisał zarówno ciekawostki i legendy związane z Rynem, jak i najważniejsze i najciekawsze elementy historyczne. Ta książka to również praktyczny przewodnik dla każdego, kto chce dowiedzieć się o mieście i gminie Ryn czegoś więcej.

Pan Marek Podskalny to wieloletni dyrektor Ryńskiego Centrum Kultury (do 12.2018r.), pasjonat historii, regionalista, osoba o wielu talentach i zainteresowaniach zarówno artystycznych jak i podróżniczych. Człowiek orkiestra dla którego nie ma rzeczy niemożliwych.

Ryńskie spotkania z historią

Skip to content