bip

Ryn

Logo Cittaslow

Targi Na styku kultur w Łodzi – miasta spod znaku ślimaka

W dniach 13 do 15 marca miasteczka Cittaslow i członek wspierający Cittaslow – Samorząd Województwa,  zaprezentują się podczas XXI Targów regiony Turystyczne – Na Styku Kultur w Łodzi. Wzmocniony potencjał sieci to dziewiętnaście miasteczek: 15 z Warmii i Mazur: Barczewo, Bartoszyce, Biskupiec, Bisztynek, Dobre Miasto, Górowo Iławeckie, Gołdap, Lidzbark Warmiński, Lubawa, Nidzica, Nowe Miasto Lubawskie, Olsztynek, Pasym, Reszel, Ryn) i cztery spoza województwa warmińsko-mazurskiego: Murowana Goślina z Wielkopolski, Kalety z województwa śląskiego, Rejowiec Fabryczny z lubelskiego, Nowy Dwór Gdański z pomorskiego.

Jesteśmy pewni, że sieć Cittaslow swoją ofertą przyciągnie wielu zwiedzających zarówno na stoisko jak i w efekcie do odwiedzenia Warmii i Mazur. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy na stoisko nr 93 Hala Expo-Łódź, al. Politechniki 4. Będzie turystycznie, muzycznie… na przykład Reszel przyjedzie z akordeonem, Lubawa przewidziała atrakcje dla dzieci, Nidzica mieczem wskaże drogę do siebie lub zaprzyjaźnionych miasteczek na szlaku ślimaka.

Ponadto chętnych wrażeń dziennikarzy zapraszamy na nasze stoisko w piątek 13 marca a o godzinie 13.00 na briefing „Cittaslow – styk wspólnej energii”. Każde z miasteczek Cittaslow zareklamuje swoje walory zarówno poprzez rozmowy, foldery, gadżety, jak i pozwoli w sobie zasmakować…

Dzięki realizacji projektu „Cittaslow – sieć miast Warmii Mazur i Powiśla stawiających na dobrą jakość życia”dofinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 – 2013 Polska Krajowa Sieć Miast Cittaslow promowała się na wielu krajowych targach turystycznych, były to: w roku 2010 i 2011 – Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw w Warszawie, 2012 – TOUR SALON Targi Regionów i Produktów Turystycznych w Poznaniu, 2013 XVIII Targi Turystyki i Wypoczynku LATO 2013, 2014 – Międzynarodowe Targi Turystyki GLOB w Katowicach.

Źródło: cittaslowpolska.pl/aktualnosci

Skip to content