bip

Ryn

_2_2

Warsztaty i wyścigi na rowerkach biegowych Łaciate Junior Strider Racing

Czas na warsztaty i wyścigi na rowerkach biegowych Łaciate Junior Strider Racing
Zapraszamy najmłodszych miłośników dwóch kółek do udziału w bezpłatnych warsztatach i wyścigach Łaciate Junior Strider Racing. Wydarzenie odbędzie się w dniach 27-28 sierpnia na specjalnie przygotowanym torze, ustawionym w miasteczku sportowym przy plaży miejskiej w Rynie.
W sobotę zapraszamy do strefy przygód Strider, gdzie animatorzy zachęcać będą dzieci do jazdy na rowerkach biegowych i zabawy z innymi dziećmi przy jednoczesnym usprawnianiu i rozwijaniu podstawowych umiejętności obsługi roweru.
W niedzielę zapraszamy do udziału w unikalnych wyścigach Łaciate Junior Strider Racing, które rozpoczną się o godz. 11:30. Zawody rozegrane będą w czterech grupach wiekowych:
STRIDER Racing 1 – do 2 lat (chłopcy i dziewczynki), STRIDER Racing 2 – 3 lata (chłopcy i dziewczynki), STRIDER Racing 3 – 4 lata (chłopcy i dziewczynki), STRIDER Racing 4 – 5 lat (chłopcy i dziewczynki).
Niedzielna dekoracja najmłodszych pociech odbędzie się o godz. 12:30.
Zainteresowanych zapraszamy do rejestracji elektronicznej https://www.mazurymtb.pl/ lub w biurze zawodów w dniu wyścigów od godziny 8.00 do 11.15.
Udział w zawodach jest bezpłatny!
Autor: Natalia Wrzosek, Milko Mazury MTB
łaciate 1
 
łaciate 2
 
 
łaciate 3
Skip to content