bip

Ryn

5

Wyniki Otwartego Turnieju Badmintona

W piątek 21 lutego 2020r. od godz. 16.00 w Hali Sportowej Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Rynie został zorganizowany Otwarty Turniej Badmintona, w którym rywalizowali uczniowie naszej szkoły i dorośli.

W kategorii dziewcząt do rywalizacji przystąpiło 7 zawodniczek. Najlepszą okazała się Oliwia Winiarz, zwyciężając w 4 spotkaniach, II miejsce zajęła Lena Kochańska, a miejsce III zdobyła Weronika Radecka. Wśród chłopców najlepszym zawodnikiem został Piotr Jędrzejewski, który w meczu finałowym pokonał Jakuba Popowskiego, a miejsce III zdobył Karol Dorożko.
W turnieju chłopców wystartowało 8 zawodników.

Po turnieju młodzieżowym do rywalizacji przystąpili dorośli. Do turnieju kobiet zgłosiło się 7 zawodniczek, a w turnieju mężczyzn wystartowało 9 zawodników.

Wśród Pań najlepszą zawodniczką okazała się Aneta Kuczyńska zwyciężając we wszystkich spotkaniach, miejsce II zajęła Barbara Bierniukiewicz, a miejsce III – Iwona Andrzejewska. Wśród Panów I miejsce zajął Tomasz Wolański, II miejsce Tomasz Orzechowski, III miejsce Tomasz Szewczak.

Zwycięzcy zostali uhonorowani pamiątkowymi medalami i drobnymi upominkami ufundowanymi przez Firmę Resport Mazury. Turniej odbył się przy współudziale Urzędu Miasta i Gminy Ryn, Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Rynie i Lokalnych Animatorów Sportu.

Bezpłatne zajęcia badmintona dla dorosłych odbywają się w każdy wtorek, czwartek w godz. 17.00 – 18.30 w Hali Sportowej Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Rynie.

1

2

3

4

5

6

7

8

 

Skip to content