bip

Ryn

Turniej Halowej Piłki Nożnej, Ryn, 21.02.2015

Wyniki Turnieju Halowej Piłki Nożnej

Turniej Halowej Piłki Nożnej – Ryn, 21 lutego 2015r.

W dniu 21 lutego 2015r. został zorganizowany Turniej Halowej Piłki Nożnej, w którym udział wzięło 7 zespołów (Centerpasz, Brobong, Promyczki, Sterławki, Monetki, Bilguny, WiR). Organizowany Turniej był również okazją do podsumowania wyników Grand Prix Rynu w Halowej Piłce Nożnej, gdzie w 5 kolejnych zawodach zespoły rywalizowały o jak najlepsze miejsca w poszczególnych turniejach, które premiowane były punktami. Suma punktów zdobytych w poszczególnych edycjach zadecydowała o ostatecznej klasyfikacji w Grand Prix Rynu w Halowej Piłce Nożnej.

Każdy z zespołów miał do rozegrania po 4 spotkania, które były wycinkiem systemu „każdy z każdym” przy 7 zespołach biorących w Turnieju. O ostatecznej klasyfikacji zespołów decydowały punkty, następnie różnica bramek i ilość strzelonych bramek.

Końcowa klasyfikacja Turnieju Halowej Piłki Nożnej.

 1. WiR  10 pkt.
 2. Promyczki  9 pkt.
 3. Bilguny  6 pkt.
 4. Brobong  4 pkt.  8 : 8
 5. Sterławki  4 pkt.  10 : 11
 6. Centerpasz  4 pkt.  6 : 7
 7. Monetki  1 pkt.

Zwycięskie zespoły zostały nagrodzone pamiątkowymi pucharami, jak również w trakcie turnieju prowadzona była klasyfikacja na najlepszego strzelca i bramkarza turnieju. Tytuł najlepszego bramkarza zdobył zawodnik drużyny WiR – Krzysztof Styczyński, natomiast najlepszym strzelcem zawodów okazał się zawodnik drużyny ze Sterławek – Wojciech Kwiatkowski. Zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki.

Po zakończonym Turnieju odbyło się podsumowanie wyników Grand Prix Rynu w Halowej Piłce Nożnej. Najlepsze zespoły otrzymały pamiątkowe puchary i nagrody rzeczowe.
Końcowa klasyfikacja Grand Prix Rynu w Halowej Piłce Nożnej.

 1. STG  25 pkt.
 2. MZP 24 pkt.
 3. Winni  17 pkt
 4. Sterławki Wielkie 8 pkt.
 5. Oli Classic  6 pkt
 6. MZL  2 pkt.
 7. Monetki  0 pkt.
 8. Promyczki  0 pkt.

Skip to content