bip

Ryn

Grafika z logo Mazurskiego Związku Międzygminnego

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz elektroodpadów w gminie Ryn

W najbliższy piątek 6 marca 2015r. od godz. 6:00 w miejscowościach gminy Ryn z wyjątkiem miejscowości Ryn (tu zbiórka planowana jest na 13 marca 2015r.), rozpoczyna się zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz elektroodpadów.

Uprzejmie prosimy o gromadzenie odpadów w łatwo dostępnych miejscach – przed posesją lub w miejscach, gdzie zwykle wystawiają Państwo pojemniki na odpady komunalne.

Odpady wielkogabarytowe są to odpady komunalne powstające w naszych domach,które ze względu na ich duże rozmiary lub wagę nie mieszczą się w pojemnikach na odpady. Do odpadów wielkogabarytowych możemy zaliczyć: stoły, krzesła, szafy, tapczany, łóżka, fotele, dywany, materace, pierzyny, rowery, zabawki dużych rozmiarów, itp.

Elektroodpady są to odpady powstające w naszych domach, do których możemy zaliczyć: zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne, urządzenia zawierające freon – sprzęt RTV/AGD, komputery, telefony itp.

Wszelkich informacji mogą Państwo zasięgnąć pod numerami telefonów: 87 428 43 40, 87 428 43 42 lub na stronie internetowej www.mzmgo.mazury.pl

Skip to content